PROJEKT
NÁHRADKA.CZ 
SPECIALIZOVANÉ VZDĚLÁVÁNÍ (NEJEN) ON-LINE

KOMBINOVANÉ ON-LINE VZDĚLÁVÁNÍ "WE-LEARNING" PRO NÁHRADNÍ RODIČE, PĚSTOUNY

Nabídku on-line vzdělávání pro náhradní rodiče doplňujeme o nový formát distančního vzdělávání, který kombinuje videolekce, kvízy a živé on-line setkání v podobě praktického workshopu. Tuto kombinovanou formu jsme nazvali: "we-learning".


Podrobnosti najdete v jednotlivých záložkách v popisu kurzu. Pro případné další informace k individuálnímu přihlášení nebo pro objednání kurzu organizací nás kontaktujte e-mailem na: kurzy@nahradka.cz nebo na tel.: +420 777 939 983.

Vzdělávání, které Vám bude vonět.
Nový we-learningový workshop pro náhradní rodiče

ON-LINE
A PŘESTO VONÍ :-)
vzdělávejte se s námi... Náhradka.cz

WE1

Mgr. Lucia Hönig
AROMATERAPIE V PÉČI O DÍTĚ

Kombinovaný on-line kurz aromaterapie Vás i jako naprosté začátečníky rychle a jistě provede všemi základními informacemi o užívání éterických olejů. Dozvíte se, co je aromaterapie a jaké jsou bezpečné způsoby aplikace. Seznámíte se s nejpoužívanějšími éterickými oleji, které budete schopni použít při řešení drobných dětských zdravotních potíží.

Vzdělávací program je rozdělen do tří videolekcí, ke kterým je zpracován on-line kvíz, který ve svých otázkách shrnuje právě absolvované téma/lekci. Účastník dostává e-mailem odkaz na tyto videolekce po dobu tří dnů (1 den = 1 lekce). Kurz je zakončen hodinovým on-line setkáním v platformě Zoom s lektorkou (aromaterapeutkou), která účastníkům nejen shrne havní myšlenky kurzu a odpoví na dotazy, ale provede účastníky praktickou výrobou koupelové soli s esenciálními oleji. Toto setkání je vedeno jako workshop.

Kombinované on-line vzdělávání, videolekce, kvízy, webinář (ve formě workshopu): 2 + 1 hodina (60 min).

Seminář využívá předtočená videa, umístěná ve službě Vimeo, webinářová část je realizována na platformě Zoom. Účastníkům je před zahájením kurzu k dispozici technická podpora pro připojení do kurzu (telefonicky, ev. přes on-line chat).

Mgr. Lucia Hönig

Náhradní rodiče, pěstouny, osvojitele a ostatní rodiče se zájmem o téma. Kapacita kurzu: min. 6 | max. +/- 12 přihlášených účastníků.

400 Kč (3 hod.) za 1 účastníka.

Pro objednání kurzu nás kontaktujte na e-mailu: kurzy@nahradka.cz nebo na tel.: +420 777 939 983.